Důležité body z Ratihor!

R. Hory - K. Řečice  1:5 (1:1)

Branky: Dymák 2x, Jánošík, Bílek, Kovář

Z Ratibořských Hor vezeme velmi důležité vítězství!
V prvním poločase se po stylu Zlatana trefil téměř z půlky hřiště Tomáš Dymák. Domácí vyrovnali z přímého kopu zahrávaného z hranice velkého vápna.
Je třeba přiznat, že prvních 15 minut druhého poločasu nás domácí zmáčkli a vytvořili si několik šancí. Poté ovšem udeřil Vojta Jánošík z rohového kopu a spustil tím brankostroj! Další branku přidal hlavou po centru Jirka Kovář a hned za další 2 minuty po skvělém sólu Míra Bílek 4:1. Čtyři minuty před koncem byla k vidění akce zápasu. Skvěle sebraný míč ze vzduchu Tomášem trepkou, 70m sprint Michala Kupky, přešlapovačka jako z ligy mistrů od Martina Vodičky a s přehledem zakončující dříč Tomáš Dymák!

Příští týden nás doma čekají Chotoviny, které dokázali porazit doma D. Bukovsko vysoko 6:1. Přijďte nás podpořit.